Cykloráj Podralsko otevřeli bikeři

V sobotu 13.dubna se v pravé poledne odstartoval závod PARTNERS 50 PODRALSKO, který tuto oblast pomyslně otevřel pro všechny cyklisty. Po dlouhé zimě a stále nepřicházejícímu jaru, byla většina cyklistů hodně natěšená. Když nepočítáme profíky, většina závodníků seděla na kole v letošní sezóně úplně poprvé. Počasí bylo opravdu proměnlivé a tak hned na startu dostali závodníci první spršku.

Startovní pole bylo nabito zvučnými jmény našeho domácího bikinku. Na startu vedle sebe stáli Václav Ježek, Jan Hruška, František Klouček, Michal Bubílek a mladý nadějný Jakub Kavalír. Trasa závodu vedla bývalým vojenským prostorem, kde převládá asfaltový, mírně zvlněný terén. Tomuto profilu odpovídala i taktika většiny závodníků. Vytvořily se skupinky, které spolupracovaly a většinou udržovaly vysoké tempo.

Na čele se vytvořila skupinka hlavních favoritů, která vzorně spolupracovala. Přibližně patnáct kilometrů před cílem nastoupil do mírného kopce Václav Ježek z Ivar CS – Authot Teamu a svůj náskok si udržel až do cíle. S necelou minutovou ztrátou za ním přijel Michal Bubílek z Kellys Bikeranch Teamu a o 2 vteřiny v závěsu Jakub Kavalír z SK Vamberk TESSUTI SPORT.

Mezi ženami zvítězila Ivana Loubková z ELEVEN RUBENA TEST TEAMU.

R.Jungwirth

Cycling service.cz

Kategorie

Novinky

Tomáš Bohata se stal vítězem Bikeatlonu v Lidových sadech v Liberci.

  Příjemné a tak trochu nečekaně slunečné počasí provázelo účastníky...

13.5.2013Celá novinka

Pozvánka na BIKEATLON S KONRÁDEM 2013 do LIBERCE

8. ročník MTB  závodu odstartuje v neděli 12.května  2013&nbs...

5.5.2013Celá novinka

Cykloráj Podralsko otevřeli bikeři

V sobotu 13.dubna se v pravé poledne odstartoval závod PARTNERS 50 PODR...

14.4.2013Celá novinka